Všetky kategórie

Výživa a zdravotná starostlivosť

Domov -> Produkt -> Výživa a zdravotná starostlivosť

主 图 1
主 图 2
主 图 3
主 图 4
主 图 5
OEM silibiníny 80% silymarín Marianum extrakt z ostropestreca mariánskeho
OEM silibiníny 80% silymarín Marianum extrakt z ostropestreca mariánskeho
OEM silibiníny 80% silymarín Marianum extrakt z ostropestreca mariánskeho
OEM silibiníny 80% silymarín Marianum extrakt z ostropestreca mariánskeho
OEM silibiníny 80% silymarín Marianum extrakt z ostropestreca mariánskeho

OEM silibiníny 80% silymarín Marianum extrakt z ostropestreca mariánskeho


Názov ProduktuSilymarín
MFC25H22O10
DodaťPriame dodávky z továrne
VzhľadPrášok
VzorkaDostupné vzorky
BalíčekFľaškové, vrecované, sudové alebo podľa požiadaviek zákazníka
certifikátHALAL/KOSHER/COA/ISO ATD.
OTÁZKA
Popis

Čo je to silymarín?

Silybum marianum je výborná rastlina na ochranu pečene. Jeho semená obsahujú nové flavonoidy, hlavnou zložkou je SILYMARIN-glykozidová zmes a je bohatá na vitamíny A, D a E rozpustné v tukoch. Má dobrú antioxidačnú funkciu, ktorá dokáže efektívne odstraňovať voľné radikály od Chemicalbook a " prelomiť“ poškodenie organizmu spôsobené multienzýmovou reakciou a má veľmi dobrú detoxikačnú funkciu pečene. Má dobrý zdravotný účinok na cirhózu pečene, stukovatenie pečene, hepatotoxicitu, cholecystitídu, pericholecystitídu, cholelitiázu a iné hepatobiliárne symptómy.

Certifikát pravosti možno poskytnúť

OEM dodávateľ na jednom mieste

kapsula; Tablet; Spracovanie gumy

1000

Spracovanie OEM balíkov

1001

FAQ

● 1.Prečo by som si mal vybrať vašu spoločnosť?

1) Produkty, ktoré dodávame, sú priamo vyrábané v našej vlastnej továrni, čím sa eliminuje prechod medzi obchodníkov. Spracovávame vysledovateľnosť surovín a hotových výrobkov. Výrobný proces je kontrolovaný. Prísne dodržiavame štandard kvality a proces obstarávania.

2) Sme hrdí na naše 20-ročné skúsenosti s hĺbkovým spracovaním a výrobou rastlinných extraktov. Vyrábame viac ako 500 druhov výrobkov každý rok a poskytujeme množstvo presahujúce 2000 ton, ktoré slúžia 80% obchodníkov v provincii Shaanxi.

3) Máme kvalifikácie ako.SC Food Production License, HALAL; Prebiehajúce certifikácie ako HACCP, inšpekcia komodít, osvedčenie o pôvode, organická certifikácia, KOSHER.

● 2. Kde je vaša továreň? Môžem ho navštíviť?

Naša továreň sa nachádza v meste Xi 'an, provincia Shaanxi. Rozkladá sa na 13,333 15,000 metroch štvorcových. Má štandardizovanú dielňu s rozlohou 100,000 1,200 metrov štvorcových a čistiacu dielňu na úrovni XNUMX XNUMX s rozlohou XNUMX XNUMX metrov štvorcových. Továreň môžete navštíviť kedykoľvek. Srdečne vítame domácich a zahraničných zákazníkov, aby nás navštívili!

● 3. Aké produkty máte?

Naše produkty zahŕňajú prírodný rastlinný a bylinkový extrakt, ovocný a zeleninový prášok široko používaný pre produkty zdravotnej starostlivosti, funkčné nápoje, farmáciu, kozmetiku, potravinové prísady a doplnky, prírodné farbivá atď. Môžeme tiež ponúknuť značkové služby OEM / ODM pre prispôsobené doplnky, tableta,>kapsula a granula podľa vášho receptu.

● 4. Môžem získať nejaké bezplatné vzorky?

Ak máte záujem o naše produkty, radi vám poskytneme bezplatné vzorky a zaplatíte iba poplatok za doručenie.

● 5. Aký je rozdiel medzi extraktom z bylín a čistým práškom?

Rozdiel je hlavne vo výrobnom postupe a riešení Extrakčný prášok:Predúprava (drvenie, pranie, vyberanie)--Extrakt-Koncentrát-Filter-Sušenie rozprašovaním-Smash-Mix-Filter-Back-- Skladovanie Rovný prášok: Predúprava (umývanie, vyberanie) -- Sušenie -- Rozdrviť -- Zmiešať -- Filter -- Balenie -- Skladovanie Prášok extraktu je rozpustný vo vode / etanole ; Rovný prášok je nerozpustný.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

dotaz

Horúce kategórie