Všetky kategórie

Ovocný a zeleninový prášok

Domov -> Produkt -> Ovocný a zeleninový prášok

主 图 1
主 图 2
主 图 3
主 图 4
主 图 5
Organický Acai Berry Powder Lyofilizovaný ovocný prášok
Organický Acai Berry Powder Lyofilizovaný ovocný prášok
Organický Acai Berry Powder Lyofilizovaný ovocný prášok
Organický Acai Berry Powder Lyofilizovaný ovocný prášok
Organický Acai Berry Powder Lyofilizovaný ovocný prášok

Organický Acai Berry Powder Lyofilizovaný ovocný prášok


Názov ProduktuAcai Berry prášok
DodaťPriame dodávky z továrne
VzhľadFialový prášok
VzorkaDostupné vzorky
BalíčekFľaškové, vrecované, sudové alebo podľa požiadaviek zákazníka
certifikátHALAL/KOSHER/COA/ISO ATD.
OTÁZKA
Popis

Čo je Acai Berry?

Acai berry sa zvyčajne považuje za super jedlo. Je to tmavofialová bobuľa z paliem v Assailly v Južnej Amerike. Je to najznámejšia antioxidačne účinná látka na svete. Acai berry sa ľahko vstrebáva do ľudského tela a je posilňovačom imunitného systému. Má nízky obsah cukru a je dobrým zdrojom celulózy. Acai berry je tiež výborným zdrojom rôznych živín, ako sú nenasýtené mastné kyseliny, vitamín E a fytosterol, ktoré dokážu poskytnúť dokonalý komplex takmer všetkých esenciálnych aminokyselín.

COA môže byť poskytnutá

OEM dodávateľ na jednom mieste

kapsula; Tablet; Spracovanie gumy

2001

Spracovanie OEM balíkov

1001

FAQ

● 1.Prečo by som si mal vybrať vašu spoločnosť?

1) Produkty, ktoré dodávame, sú priamo vyrábané v našej vlastnej továrni, čím sa eliminuje prechod medzi obchodníkov. Spracovávame vysledovateľnosť surovín a hotových výrobkov. Výrobný proces je kontrolovaný. Prísne dodržiavame štandard kvality a proces obstarávania.

2) Sme hrdí na naše 20-ročné skúsenosti s hĺbkovým spracovaním a výrobou rastlinných extraktov. Vyrábame viac ako 500 druhov výrobkov každý rok a poskytujeme množstvo presahujúce 2000 ton, ktoré slúžia 80% obchodníkov v provincii Shaanxi.

3) Máme kvalifikácie ako.SC Food Production License, HALAL; Prebiehajúce certifikácie ako HACCP, inšpekcia komodít, osvedčenie o pôvode, organická certifikácia, KOSHER.

● 2. Kde je vaša továreň? Môžem ho navštíviť?

Naša továreň sa nachádza v meste Xi 'an, provincia Shaanxi. Rozkladá sa na 13,333 15,000 metroch štvorcových. Má štandardizovanú dielňu s rozlohou 100,000 1,200 metrov štvorcových a čistiacu dielňu na úrovni XNUMX XNUMX s rozlohou XNUMX XNUMX metrov štvorcových. Továreň môžete navštíviť kedykoľvek. Srdečne vítame domácich a zahraničných zákazníkov, aby nás navštívili!

● 3. Aké produkty máte?

Naše produkty zahŕňajú prírodný rastlinný a bylinkový extrakt, ovocný a zeleninový prášok široko používaný pre produkty zdravotnej starostlivosti, funkčné nápoje, farmáciu, kozmetiku, potravinové prísady a doplnky, prírodné farbivá atď. Môžeme tiež ponúknuť značkové služby OEM / ODM pre prispôsobené doplnky, tableta,>kapsula a granula podľa vášho receptu.

● 4. Môžem získať nejaké bezplatné vzorky?

Ak máte záujem o naše produkty, radi vám poskytneme bezplatné vzorky a zaplatíte iba poplatok za doručenie.

● 5. Aký je rozdiel medzi extraktom z bylín a čistým práškom?

Rozdiel je hlavne vo výrobnom postupe a riešení Extrakčný prášok:Predúprava (drvenie, pranie, vyberanie)--Extrakt-Koncentrát-Filter-Sušenie rozprašovaním-Smash-Mix-Filter-Back-- Skladovanie Rovný prášok: Predúprava (umývanie, vyberanie) -- Sušenie -- Rozdrviť -- Zmiešať -- Filter -- Balenie -- Skladovanie Prášok extraktu je rozpustný vo vode / etanole ; Rovný prášok je nerozpustný.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

dotaz

Horúce kategórie