Všetky kategórie

Ovocný a zeleninový prášok

Domov -> Produkt -> Ovocný a zeleninový prášok

主 图 1
主 图 2
主 图 3
Organický lyofilizovaný prášok z ovocia z brusníc Anthokyanínový prášok z brusníc
Organický lyofilizovaný prášok z ovocia z brusníc Anthokyanínový prášok z brusníc
Organický lyofilizovaný prášok z ovocia z brusníc Anthokyanínový prášok z brusníc

Organický lyofilizovaný prášok z ovocia z brusníc Anthokyanínový prášok z brusníc


Názov ProduktuBrusnicový prášok
DodaťPriame dodávky z továrne
VzhľadRužový prášok
VzorkaDostupné vzorky
BalíčekFľaškové, vrecované, sudové alebo podľa požiadaviek zákazníka
certifikátHALAL/KOSHER/COA/ISO ATD.
OTÁZKA
Popis

Čo je brusnicový extrakt?

Brusnica obsahuje proanthokyanidíny, známe tiež ako proanthokyanidíny alebo kondenzované taníny, ktoré sú málo zložkami v inom ovocí a zelenine, čo znemožňuje baktériám pripojiť sa k rastu Chemická kniha ľudského tela, čím sa znižuje pravdepodobnosť získanej infekcie v ľudskom tele. Zlepšiť aterosklerózu, obnoviť elasticitu, zabrániť multiarteriálnemu prekrveniu kardiovaskulárnych ochorení a výrazne zlepšiť výsledky. Brusnicový extrakt (brusnicový antokyanín) možno použiť ako zdravotnú surovinu pre lieky a kozmetiku.

COA môže byť poskytnutá

OEM dodávateľ na jednom mieste

kapsula; Tablet; Spracovanie gumy

2001

Spracovanie OEM balíkov

1001

FAQ

● 1.Prečo by som si mal vybrať vašu spoločnosť?

1) Produkty, ktoré dodávame, sú priamo vyrábané v našej vlastnej továrni, čím sa eliminuje prechod medzi obchodníkov. Spracovávame vysledovateľnosť surovín a hotových výrobkov. Výrobný proces je kontrolovaný. Prísne dodržiavame štandard kvality a proces obstarávania.

2) Sme hrdí na naše 20-ročné skúsenosti s hĺbkovým spracovaním a výrobou rastlinných extraktov. Vyrábame viac ako 500 druhov výrobkov každý rok a poskytujeme množstvo presahujúce 2000 ton, ktoré slúžia 80% obchodníkov v provincii Shaanxi.

3) Máme kvalifikácie ako.SC Food Production License, HALAL; Prebiehajúce certifikácie ako HACCP, inšpekcia komodít, osvedčenie o pôvode, organická certifikácia, KOSHER.

● 2. Kde je vaša továreň? Môžem ho navštíviť?

Naša továreň sa nachádza v meste Xi 'an, provincia Shaanxi. Rozkladá sa na 13,333 15,000 metroch štvorcových. Má štandardizovanú dielňu s rozlohou 100,000 1,200 metrov štvorcových a čistiacu dielňu na úrovni XNUMX XNUMX s rozlohou XNUMX XNUMX metrov štvorcových. Továreň môžete navštíviť kedykoľvek. Srdečne vítame domácich a zahraničných zákazníkov, aby nás navštívili!

● 3. Aké produkty máte?

Naše produkty zahŕňajú prírodný rastlinný a bylinkový extrakt, ovocný a zeleninový prášok široko používaný pre produkty zdravotnej starostlivosti, funkčné nápoje, farmáciu, kozmetiku, potravinové prísady a doplnky, prírodné farbivá atď. Môžeme tiež ponúknuť značkové služby OEM / ODM pre prispôsobené doplnky, tableta,>kapsula a granula podľa vášho receptu.

● 4. Môžem získať nejaké bezplatné vzorky?

Ak máte záujem o naše produkty, radi vám poskytneme bezplatné vzorky a zaplatíte iba poplatok za doručenie.

● 5. Aký je rozdiel medzi extraktom z bylín a čistým práškom?

Rozdiel je hlavne vo výrobnom postupe a riešení Extrakčný prášok:Predúprava (drvenie, pranie, vyberanie)--Extrakt-Koncentrát-Filter-Sušenie rozprašovaním-Smash-Mix-Filter-Back-- Skladovanie Rovný prášok: Predúprava (umývanie, vyberanie) -- Sušenie -- Rozdrviť -- Zmiešať -- Filter -- Balenie -- Skladovanie Prášok extraktu je rozpustný vo vode / etanole ; Rovný prášok je nerozpustný.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

dotaz

Horúce kategórie