Všetky kategórie

firemný profil

Firemný profil

Xi'an Faitury Bio-Tech Co, Ltd je komplexný vedecký a technologický podnik so zameraním na výskum, vývoj, výrobu a predaj prírodných rastlinných extraktov. Poskytujeme vysokokvalitné materiály pre priemyselné odvetvia globálnej rastlinnej medicíny, zdravej výživy, potravinových doplnkov, potravín a nápojov, dennej chémie, kozmetiky. Spoločnosť sa nachádza v Xi'an High-tech Industry Development Zone, s vyspelým výskumom, vyvinutým tímom a prvotriednym predajným tímom.

Vďaka silnému výskumu a vývoju a vyspelým výrobným kapacitám naďalej poskytujeme zákazníkom vysokokvalifikované produkty. Toto je naše poslanie a neustála snaha. Hlavnými produktmi je viac ako 500 druhov čistých prírodných rastlinných extraktov a rastlinného prášku.

Veríme, že najlepšie prírodné ingrediencie pochádzajú z vybraných surovín a rafinovaných procesov. Spoločnosť sa zaviazala k vedúcej pozícii v tomto odvetví. Pokračujeme v reformách a inováciách, aby sme sa prispôsobili dopytu na trhu, aby sme zákazníkom poskytovali viac prispôsobené riešenia služieb, celý rad produktov a služieb, ktoré uspokoja potreby zákazníkov na vyššej úrovni, s vplyvom v severozápadnom regióne priemyslu rastlinných extraktov.

Spoľahnite sa na materskú spoločnosť Xi'an FD Bio-Tech Co., Ltd, ktorá bola založená v roku 2003 a pokrýva 14 tisíc metrov štvorcových, je kompetentná poskytnúť 14 výrobných liniek s kompletnou sadou extrakcie, kolónovej chromatografie, koncentrácie, jemnej separácie, vákuové a rozprašovacie sušiace zariadenia. Denná kapacita dosahuje viac ako 7 ton liečivých materiálov a vákuový sušiaci sprej presiahol 10 ton. Ročná kapacita je viac ako 5000 ton surových drog, z ktorých 60% produktov vstupuje na medzinárodný trh.

Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd dodržiava koncepciu „stability, rozvoja, reformy a inovácie“ a neustále skúma a inovuje. Vďaka presnej základnej technológii, vynikajúcej kvalite produktov a efektívnemu riadeniu tímu pre dlhodobý vývoj zabezpečujeme, aby si naši zákazníci užívali naše vynikajúce produkty, ako aj dôverné vysokokvalitné služby.

Úprimne dúfame, že budeme komunikovať a spolupracovať s našimi zákazníkmi.

certifikát

ISO45001

ISO45001

ISO14001

ISO14001

HALAL

HALAL

FDA

FDA

ISO9001

ISO9001

NAŠE FAKTORY

12
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Horúce kategórie