Všetky kategórie

Trh s doplnkami kreatín monohydrátu

Čas: 2023-04-08 Počet zobrazení: 65

Kreatín monohydrát is a popular supplement that has gained a lot of attention in the fitness industry. As its popularity continues to grow, it is important to consider the business prospects of this supplement.

Veľkosť trhu a potenciál rastu

Veľkosť trhu odvetvia športovej výživy sa odhaduje na približne 16.7 miliardy USD v roku 2021 a očakáva sa, že v rokoch 8.4 až 2021 porastie na CAGR 2028 %. Rast tohto odvetvia je poháňaný zvyšujúcim sa zdravotným povedomím, rastúcim dopytom po doplnkoch športovcov a fitness nadšencov a rastúce disponibilné príjmy.

Kreatín monohydrát je jedným z najpopulárnejších doplnkov v tomto odvetví a jeho trhová veľkosť sa odhaduje na približne 400 miliónov dolárov v roku 2021. Potenciál rastu kreatín monohydrátu je vysoký kvôli zvyšujúcemu sa dopytu po suplementoch medzi fitness nadšencami a športovcami.

Konkurenčná krajina

Odvetvie športovej výživy je vysoko konkurenčné, pričom o podiel na trhu súperí viacerí hráči. Niektorí z kľúčových hráčov v tomto odvetví zahŕňajú Glanbia plc, Optimum Nutrition Inc., GNC Holdings Inc. a MusclePharm Corp.

Kreatín monohydrát ponúka niekoľko spoločností v tomto odvetví a konkurencia je silná. Konkurenčnú výhodu na trhu však môžu získať firmy, ktoré ponúkajú vysokokvalitné produkty a efektívne marketingové stratégie.

Distribučné kanály

Odvetvie športovej výživy využíva rôzne distribučné kanály vrátane online a offline maloobchodných predajní, priameho predaja spotrebiteľom a špecializovaných predajní. Očakáva sa, že online maloobchodné predajne budú rásť rýchlejšie v dôsledku rastúcej popularity elektronického obchodu a pohodlia, ktoré poskytuje zákazníkom.

Spoločnosti, ktoré majú silnú online prítomnosť a efektívne marketingové stratégie, môžu osloviť väčšie publikum a získať konkurenčnú výhodu na trhu.

11

Regulačné prostredie

Odvetvie športovej výživy je regulované niekoľkými organizáciami, vrátane amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) a Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA). Tieto organizácie regulujú bezpečnosť a účinnosť doplnkov a zabezpečujú, aby boli v súlade s príslušnými predpismi.

Spoločnosti, ktoré spĺňajú príslušné predpisy a disponujú kvalitnými výrobkami, si môžu získať dôveru zákazníkov a vybudovať si silnú reputáciu na trhu.

záver

Obchodné vyhliadky kreatín monohydrátu sú sľubné vzhľadom na rastúci dopyt po doplnkoch športovej výživy medzi fitness nadšencami a športovcami. Spoločnosti, ktoré ponúkajú vysokokvalitné produkty a efektívne marketingové stratégie, môžu získať konkurenčnú výhodu na trhu. Je však dôležité, aby spoločnosti dodržiavali príslušné predpisy a vybudovali si na trhu dobré meno.

Jednorazová služba pre bestsellerov Amazonu

Ako továreň na prírodné doplnky s viac ako 20-ročnými výrobnými skúsenosťami vyváža Faitury do sveta každý rok viac ako 60 % svojich extraktov. Faitury sa zameriava na kvalitu produktov a postupne získala mnoho medzinárodných štandardných certifikácií ako FDA, ISO, Halal a Kosher. Kreatín monohydrát je jedným zo základných produktov Faitury. Faitury dokáže splniť akékoľvek požiadavky zákazníka na produkty. Faitury sa zároveň prispôsobí a označí podľa potrieb zákazníkov a Faitury rýchlo poskytne profesionálne riešenia, či už ide o kapsuly, tablety alebo gumičky.

S profesionálnou technológiou a skutočným a zodpovedným popredajným servisom sa Faitury postupne stala komplexným dodávateľom mnohých spoločností elektronického obchodu.


● Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd

● www.faitury.com 

● Pridať: T3-2503, Severná brána Wanxianghui, Keji 1st Road, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi, Čína

● Kontaktujte nás:

Oscar Jia

WhatsApp: +8615891483939

Email [chránené e-mailom]

Karen Wu

WhatsApp: +8617791623995

Email [chránené e-mailom]

Niki Yang

WhatsApp: + 8618291403523

Email [chránené e-mailom]

Horúce kategórie