Všetky kategórie

Kozmetické suroviny

Domov -> Produkt -> Kozmetické suroviny

主 图 1
主 图 2
主 图 3
主 图 4
主 图 5
主 图 6
OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky
OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky
OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky
OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky
OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky
OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky

OEM CAS 70-18-8 Glutatión na bielenie pokožky


Názov ProduktuGlutatión
MFC10H17N3O6S
DodaťPriame dodávky z továrne
VzhľadPrášok
VzorkaDostupné vzorky
BalíčekFľaškové, vrecované, sudové alebo podľa požiadaviek zákazníka
certifikátHALAL/KOSHER/COA/ISO ATD.
OTÁZKA
Popis

Čo je glutatión?

Glutatión je tripeptidová zlúčenina vytvorená kondenzáciou kyseliny glutámovej, cysteínu a glycínu prostredníctvom peptidových väzieb a je najdôležitejším nízkomolekulárnym merkaptánom v bunkách cicavcov, ktorý odoláva oxidačnému stresu. Bol objavený v roku 1921 a jeho chemická štruktúra bola potvrdená v roku 1930. Dr. Al Mindel, známy odborník na zdravie z americkej chemickej knihy na ochranu výživy, nazval glutatión ako aminokyselinu proti starnutiu s trojnásobnou účinnosťou, tiež známu ako antioxidant majster prírody. Jeho vzhľad sú bezfarebné, priehľadné, tenké a zrnité kryštály, ktoré sú rozpustné vo vode, zriedenom alkohole, kvapalnom amoniaku a dimetylformamide, ale nerozpustné v etanole, éteri a acetóne.

Certifikát pravosti možno poskytnúť

OEM dodávateľ na jednom mieste

kapsula; Tablet; Spracovanie gumy

1000

Spracovanie OEM balíkov

1001

FAQ

● 1.Prečo by som si mal vybrať vašu spoločnosť?

1) Produkty, ktoré dodávame, sú priamo vyrábané v našej vlastnej továrni, čím sa eliminuje prechod medzi obchodníkov. Spracovávame vysledovateľnosť surovín a hotových výrobkov. Výrobný proces je kontrolovaný. Prísne dodržiavame štandard kvality a proces obstarávania.

2) Sme hrdí na naše 20-ročné skúsenosti s hĺbkovým spracovaním a výrobou rastlinných extraktov. Vyrábame viac ako 500 druhov výrobkov každý rok a poskytujeme množstvo presahujúce 2000 ton, ktoré slúžia 80% obchodníkov v provincii Shaanxi.

3) Máme kvalifikácie ako.SC Food Production License, HALAL; Prebiehajúce certifikácie ako HACCP, inšpekcia komodít, osvedčenie o pôvode, organická certifikácia, KOSHER.

● 2. Kde je vaša továreň? Môžem ho navštíviť?

Naša továreň sa nachádza v meste Xi 'an, provincia Shaanxi. Rozkladá sa na 13,333 15,000 metroch štvorcových. Má štandardizovanú dielňu s rozlohou 100,000 1,200 metrov štvorcových a čistiacu dielňu na úrovni XNUMX XNUMX s rozlohou XNUMX XNUMX metrov štvorcových. Továreň môžete navštíviť kedykoľvek. Srdečne vítame domácich a zahraničných zákazníkov, aby nás navštívili!

● 3. Aké produkty máte?

Naše produkty zahŕňajú prírodný rastlinný a bylinkový extrakt, ovocný a zeleninový prášok široko používaný pre produkty zdravotnej starostlivosti, funkčné nápoje, farmáciu, kozmetiku, potravinové prísady a doplnky, prírodné farbivá atď. Môžeme tiež ponúknuť značkové služby OEM / ODM pre prispôsobené doplnky, tableta,>kapsula a granula podľa vášho receptu.

● 4. Môžem získať nejaké bezplatné vzorky?

Ak máte záujem o naše produkty, radi vám poskytneme bezplatné vzorky a zaplatíte iba poplatok za doručenie.

● 5. Aký je rozdiel medzi extraktom z bylín a čistým práškom?

Rozdiel je hlavne vo výrobnom postupe a riešení Extrakčný prášok:Predúprava (drvenie, pranie, vyberanie)--Extrakt-Koncentrát-Filter-Sušenie rozprašovaním-Smash-Mix-Filter-Back-- Skladovanie Rovný prášok: Predúprava (umývanie, vyberanie) -- Sušenie -- Rozdrviť -- Zmiešať -- Filter -- Balenie -- Skladovanie Prášok extraktu je rozpustný vo vode / etanole ; Rovný prášok je nerozpustný.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

dotaz

Horúce kategórie